Miłość w obiektywie- fotografia & film

portfolio

zapamiętamy wasz moment.

Kochani, mamy w swojej ofercie pakiety zawierające reportaże wideo (przy obecności dodatkowego operatora). Poniżej znajduje się jedna z naszych realizacji!


DSC06961

„Fotografia to, w najlepszym przypadku cichy głos, ale czasami jedno zdjęcie,
albo ich grupa mogą poszerzyć nasze poczucie świadomości”. 
W. Eugene Smith

“Zawsze znajdzie się ktoś , kto zwraca uwagę tylko na aspekt techniczny. ci ludzie najczęściej zadają pytanie „jak”, podczas gdy tacy, których cechuje ciekawość świata pytają „dlaczego”. Osobiście wolę inspirację od informacji. “– Man Rayl  

 

Moje ulubione style zdjęć

W fotografii ( jak i zresztą we wszystkim) istnieją pewne ulubione ścieżki. U mnie to ciepła kolorystyka i nieprzerysowane kolory. Unikam nienaturalnych kontrastowych barw. Chcę żeby ciepło ze zdjęć było widoczne przez ciepło kolorystyczne. Zdarza mi się również uchwycić czarno-białe momenty i to znak, że były wyjątkowe! Najbardziej lubię światło naturalne i takie staram się wykorzystać ponad poziom! Dlatego nie zdziwcie się, że będziemy się umawiać o poranku albo przy zachodzie słońca. Poniżej kilka przykładów miejsc w których zatrzymujemy “chwile”. Jeśli interesuje Cię mój sposób obróbki zerknij w zakładkę “portfolio” bądź na mój Instagram gdzie staram się regularnie działać. 

IMG_3539 kopia

Naturalność to podstawa dobrych sesji plenerowych! Dlatego spróbujmy wykorzystać to co wokół nas najpiękniejsze. Nawet łąka przy świetle zachodzącego słońca daje cudne pole do popisu! 

Przychodzi zima a z nią chęć wykonywania zdjęć bez obaw o pogodę  i marznące dłonie. Tutaj wychodzę do Was z propozycją i przygotowuję aranżacje studyjne. Są naturalne i delikatne. Nie kojarzcie ich proszę z sztywnymi pozowanymi ściankami zdjęciowymi- o nie nie! To nie to! 

Są chwile kiedy ciepło własnego domu jest najpotrzebniejsze. Tu naturalność jest najprawdziwsza. Przyjeżdżam do Was z uśmiechem na twarzy i zapamiętujemy to co zastaje na miejscu- czyli szczęście! 

zarezerwuj termin na 2022 rok!

Zapytaj o wolny termin na dowolną sesję zdjęciową. Wyślę swój dostępny kalendarz i ustalimy interesujące Was szczegóły. Cennik oraz dokładne informacje zostaną do Ciebie wysłane.